Набір на тренінг «Дизайн проектів» для Херсонської, Миколаївської, Запорізької та Дніпропетровської областей

ГО «Громадський центр «Нова генерація» (м. Херсон) запрошує активістів та активісток локальних громад Херсонської, Миколаївської, Запорізької та Дніпропетровської областей взяти участь у тренінгу “Дизайн проектів”.

Під час навчання ви отримаєте навички підготовки успішного соціального проекту. Пройдете всі етапи планування: від ідеї до ресурсів. Дізнаєтесь від досвідчених тренерок чому правильне панування проблеми та мети це 60% успіху проекту. Що таке “дерево рішень”, загадкова логічна матриця та інші секрети ефективних проектів. Окрема сесія буде присвячена питанням: як шукати кошти для виконання проектів та як працювати з донорськими організаціями.

Дата проведення: 22 – 23 листопада 2017 р.

Місце проведення: м. Херсон

Для участі у тренінгу заповніть анкету за посиланням  https://goo.gl/T9pfLS  до 18:00 12 листопада 2017 р.

Учасники/ці, які пройдуть відбір, отримають лист-запрошення від організаторів з усіма деталями 15 листопада.

Пріоритет надаватиметься учасникам з сільських населених пунктів і районних центрів.

Тренінг є першим у навчальному циклі для підвищення інституційної спроможності громадських організацій та ініціативних груп Херсонської, Миколаївської, Запорізької та Дніпропетровської областей.

Детальніше про проект та навчальний курс читайте на сайті www.socioprostir.org.ua

Контактна особа: Михайленко Галина [email protected]

Навчання  проводиться в рамках проекту «Зміцнення громадянського суспільства в локальних громадах». Проект фінансується з коштів NED (Національного Фонду в підтримку демократії, США).

Джерело:  prostir.ua