Конкурс на участь у “Школі громадських ініціатив України” для лідерів неурядових організацій та ініціативних груп зі всіх регіонів України

Громадська спілка «Громадські ініціативи України» запрошує лідерів неурядових організацій, активістів, лідерів неформальних ініціатив до участі в п`ятиденній «Школі громадських ініціатив України».

Основні завдання «Школи громадських ініціатив України»:

– залучення локальних спільнот до участі у цивільному житті міста (селища), а також вирішенню важливих соціальних проблем та розв’язанню конфліктів представникам неурядових організацій, ініціативних груп, незалежних медіа.

– передати знання та навички роботи по успішному проведенню ефективних адвокасі програм (програм представництва інтересів громадянського співтовариства) для представників неурядових організацій, ініціативних груп, незалежних медіа.

– надати інформацію щодо базових навичок користування програмним забезпеченням (пакет Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint), Google docs), робота в internet, використання social media, інтернет-безпека.

– відібрати найбільш вмотивованість учасників для їх подальшої участі в інших компонентах програми, а також залучення до співпраці з громадською спілкою «Громадські ініціативи України».

– навчити учасників Школи результативним практикам написання проектів, налагодити горизонтальні зв’язки між учасниками «Школи громадянських ініціатив України» з різних регіонів.

Теми, які будуть розглядатися під час «Школи громадянських ініціатив України»:

  • Взаємодія з органами влади, участь громадян у прийнятті рішень (Волинський ресурсний центр) ;
  • Використання програмного забезпечення (пакет Microsoft Office, Google docs) робота в internet, використання social media, інтернет-безпека (ГО «Принцип», Академія стратегічних досліджень)
  • Написання проектів (Товариство Лева)
  • Вирішення конфліктів та ведення переговорів (Європейський клуб)
  • Адвокасі (ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ”)

В роботі школи візьме участь 25 учасників/учасниць.

Процедура подачі заявок на участь у Школі

Заявки подаються онлайн шляхом заповнення анкети за посиланням

http://bit.ly/2sGjAZw

Географія та терміни проведення:

 Проведення Школи Громадських ініціатив планується в м.Вінниця

– 13 – 17 вересня 2017 р.

До участі запрошуються кандидати з усіх регіонів України.

 Термін подання заявок на участь в школі – до 31-го серпня 2017 р.

Про результати відбору буде повідомлено до 5-го вересня 2017 р.

Витрати пов’язані з участю в школі (проїзд, проживання, харчування, навчальні матеріали) повністю покривається за рахунок організаторів.

Школу організовує Громадська спілка “Громадьскі ініціативи України” в партнерстві з рядом регіональних неурядових організацій в рамках реалізації проекту «Підтримка місцевих НУО та громадських ініціатив», який фінансується Національним Фондом підтримки демократії (США)

 За додатковою інформацією звертайтесь за адресою [email protected]

або до проектного менеджера (Сергій Пасічник, +380662172455, [email protected])