Конкурс бізнес проектів для молоді від 15 до 18 років

Цього року в Україні вперше буде організовано конкурс  Diamond Challenge for High School Entrepreneurs від  Університету штату Делавер (University of Delaware USA).

Конкурс направлений на підтримку молодіжних підприємницьких проектів серед учнів загальноосвітніх  шкіл або профільних коледжів у віці від 15 до 18 років в Україні.

В рамках конкурсу молоді українські таланти можуть презентувати свій бізнес проект та мають шанс виграти 10 000 доларів США.

Благодійний Фонд ICEPP виступає організатором  першого відбіркового етапу в Україні та  запрошує до участі молодих підприємців

Конкурс командного характеру, тому проект має бути представлений від команди 2-4 осіб, де хоча б один представник говорить англійською мовою.

Конкурс буде організовано у два етапи. Перший етап пройде в Україні, де конкурсанти будуть змагатися за приз 1000 доларів та поїздку до Америки, американські колеги фінансують проживання протягом трьох днів. В Америці буде організований заключний етап конкурсу, в якому конкурсанти будуть змагатися за головний приз 10 000 доларів США – перше місце,  друге місце – 6 500 доларів США, третє місце – 3500 доларів США.

ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ТА ДЕДЛАЙНИ:

19 ВЕРЕСНЯ 2016 РОКУ – початок  реєстрації на сайті Diamond Challenge.

20 ЛИСТОПАДА 2016 РОКУ – закриття реєстрації

20 ГРУДНЯ 2016 РОКУ – завершується прийняття письмових бізнес проектів через сайт Diamond Challenge.

10 ЛЮТОГО 2017 РОКУ – відбірковий тур DIAMOND CHALLENGE UKRAINE у Києві (ПРЕЗЕНТАЦІЇ ПРОЕКТІВ)

6 КВІТНЯ 2017 РОКУ – півфінал у США, штат Делавер

7 КВІТНЯ 2017 РОКУ – Молодіжний Підприємницький Саміт (Youth Entrepreneurship Summit 2017), у США. Фінал Diamond Challenge.

Запрошуємо до участі у конкурсі, якщо у вас:

  • є бізнес ідея, яка потребує реалізації
  • вам від 15 до 18 років
  • ви навчаєтесь у загальноосвітній школі або профільному коледжі
  • є товариші, які хочуть разом з тобою втілювати бізнес проект в життя
  • хоча б один з вас говорить англійською мовою

Крім цього, всі учасники гарантовано отримають цінні знання про те, як саме необхідно розвивати власні бізнес ідеї, адже в рамках проекту передбачено тісну взаємодію конкурсантів із досвідченими наставниками та консультантами.

Всі деталі про проект на сайті Благодійного Фонду ICEPP – icepp.org.ua.

Ми у Facebook- Благодійний фонд ICEPP

Пишіть на пошту  [email protected]

2 коментарі

  1. Надія 04.10.2016
  2. Пастушина Дарья 05.10.2016