Конференція “Виклики в роботі громадських організацій”

08-09 жовтня 2016 року у м.Суми відбудеться конференція для представників громадських організацій Сумської, Полтавської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької та Луганської областей.

Захід проводиться в рамках проекту Сумського обласного комітету молодіжних організацій (СОКМО) «Школа громадської активності», за фінансової підтримки NED.

На конференції будуть розглянуті проблеми з якими стикаються громадські організації на своєму шляху та інші актуальні питання, які виникають у роботі з громадським сектором. Кожен учасник матиме змогу поспілкуватись та отримати відповіді на питання від спікерів даної конференції.

Учасники: представники ГО, активісти, студенти, представники ініціативних груп із Сумської, Полтавської, Харківської, Дніпропетровської,  Запорізької, Донецької та Луганської областей. Анкети від представників інших регіонів розглядатись не будуть.

Умови участі: організатори забезпечують учасникам проживання, харчування, компенсують вартість проїзду при наявності оригіналів квитків в обидві сторони (квитки на потяг мають бути не вище класу купе, сумарна вартість квитків на автобус не повинна перевищувати орієнтовну вартість квитка в купейному вагоні потяга). Якщо дані умови будуть порушені, вартість квитків компенсована не буде. Після оголошення результатів відбору, учасники, які будуть запрошені, повинні будуть придбати квитки і протягом 2 діб надіслати електронні версії квитків на адресу організатора.

Для участі у відборі необхідно заповнити анкету  до 17:00 29 вересня 2016 року. Анкети, надіслані після вказаного часу розглядатись не будуть.

За детальною інформацією звертайтесь: +380957619103, [email protected] (Зінченко Дмитро).

2 коментарі

  1. Тамара Григоріївна 21.09.2016
  2. Тамара Григоріївна 21.09.2016