26 січня 2018 р. Конференція для громадських активістів східних областей України «Робимо місцеві ініціативи ефективними»

Товариство Лева приймає заявки на участь в конференції для громадських активістів східних областей України «Робимо місцеві ініціативи ефективними».

Даний захід буде цікавим та корисним для презентації ідей, пошуку партнерів, отримання інформації про нові ініціативи та можливості. В рамках конференції буде можливість обговорити тенденції розвитку громадянського суспільства у східних регіонах України, почути історії успіхів як окремих організацій так і мереж. Буде можливість покращити свої навики в розробці стратегій діяльності та роботи з медіа, взнати цікаві аспекти роботи з місцевими громадами та вивчити інструменти моніторингу й оцінювання своєї діяльності. Будемо обговорювати питання інформаційної безпеки в діяльності НУО та обговоримо як працювати з гендерними аспектами у повсякденній діяльності, подивимося як ефективно співпрацювати з місцевими освітніми закладами та багато іншого.

Учасники зможуть обговорити досвід, який всі громадські активісти отримали за останній рік та обговорити роль місцевих ініціатив у подальшому розвитку України.

Захід відбудеться 26 січня 2018  року в місті Полтава. Заявки на участь приймаються до 12.00 середи, 24 січня 2018 року.

Організатори конференції забезпечують проживання (1 доба, або 25/26 лютого або 26/27 лютого) та харчування учасників, а також компенсують вартість проїзду.

До участі у форумі запрошуються громадські організації, ініціативні групи, які діють на місцевому рівні, хочуть поділитися своїм досвідом, та вмотивовані до розвитку та налагодження партнерств.

Для подачі заявки на участь в конференції необхідно заповнити аплікаційну форму за адресою: https://goo.gl/6fX4Uo

Усі учасники/ці будуть поінформовані про результати відбору. Програму конференції буде вислано після підтвердження участі.

За додатковою інформацією звертайтесь до:

Андрій Нечипорук, e-mail: [email protected], телефон: +38 067 6733833