IREX шукає нових учасників проєкту «Вивчай і розрізняй: інфо-медійна грамотність»

У вас є колектив активних учителів історії (8-10 класи), української мови і літератури (8-9 класи) та мистецтва (9 клас)? Ви любите свою роботу і хочете навчатися та розвивати свої методики викладання в роботі з учнями?
Вас цікавить тема інфомедійної грамотності та критичного мислення? Або ж ця тема ще нова для вас, проте ви вважаєте, що в сучасному потоці інформації учні мають володіти такими навичками?
Ваш колектив відкритий до нових знань і має бажання зробити уроки актуальними та відповідними до сучасних потреб та викликів, а найголовніше — зацікавити учнів у вивченні вашого предмету?
Тоді ми шукаємо саме вашу школу!

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) оголошує конкурсний відбір шкіл-учасників третьої хвилі загальнонаціонального розгортання проєкту «Вивчай і розрізняй: інфо-медійна грамотність».

Ціль проекту, старт якого відбувся в лютому 2018 року, полягає у набутті українськими здобувачами освіти навичок критичного сприйняття інформації та усвідомлення ними цінності високоякісної інформації в контексті шкільної освіти. Проект допомагає розвинути ефективну та сталу моделі інтеграції навичок критичного сприйняття інформації в освітній процес загальної середньої освіти.

В 2020 році IREX розширює свою діяльність та шукає активних директорів і вчителів, які бажають навчатися та викладати інфомедійну грамотність на своїх предметах з міст, містечок, селищ та сіл усієї України.

У конкурсі можуть брати участь школи з усіх населених пунктів України, окрім обласних центрів. Детальна інформація про проєкт, умови конкурсу, критерії відбору та анкета-заявка ось тут: http://l2dua.com/.

Реєстрація триває з 7 до 25 лютого 2020 року.

Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» виконується IREX in Ukraine за підтримки U.S. Embassy Kyiv Ukraine та British Embassy Kyiv, у партнерстві з Міністерство освіти і науки України та Академія Української Преси.