Громадських активістів Рівненської області запрошують на тренінг “Розробка проектів”

Громадська Спілка “Громадські ініціативи України” та Волинський ресурсний центр щиро запрошують громадських активістів/ток  з Рівненської області (особливо з невеликих населених пунктів) до участі у тренінгу  “Розробка проектів”

Дата: 22-23 лютого 2019, Рівне. Ваші заявки на участь очікуємо до 16 лютого, для цього треба заповнити невелику онлайн анкету за цим посиланням

До участі у тренінгу  запрошуються громадські організації, ініціативні групи, особливо ті, які діють на місцевому рівні (невеликих міст, сіл, ОТГ).

Цей дводенний тренінг стане логічним продовженням відкритого простору, який відбувся у грудні 2018 року. На відкритому просторі ми говорили про питання, які нас хвилюють і потребують вирішення, про перспективи подальшої спільної роботи. Визначення теми тренінгу (розробка проектів) стало спільним рішенням учасників/ць відкритого простору.

Тренінг проведе Ігор Добко (Товариство Лева, Львів). Під час тренінгу будемо говорити  про всі етапи розробки проекту, буде багато практичної роботи і можливостей для спілкування між собою.

Організатори забезпечують харчування протягом заходу,  а також повернення грошей за квитки та проживання для учасників з інших населених пунктів області (при потребі).

Тренінг відбудеться у рамках проекту Спілки “Громадські ініціативи України” “Ефективна регіональна модель взаємодії НУО”, що фінансується Національним фондом підтримки демократії (NED)