Громадські діячі та представники влади з Донеччини та Луганщини переймають досвід Львівських колег

Протягом тижня группа представників неурядових організацій та органів самоорганізації населення перебуває  у Львові. Учасники прес-туру відвідують об”єднанні територіальні громади, спілкуються з міськими головами тих районів, що поки не утворили ОТГ, зустрічаються із громадськими активістами, які активно залучають додаткові фінанси для розвитку своїх територій.

За словами учасників візиту, такі поїздки сприяють налагодженню співпраці із потенційними партнерами та надихають на втілення нових проектів, враховуючі досвід партнерів. «Відшукати інформацію в інтернеті – це одне. А  ось безпоседеньо поспілкуватись із людьми, дізнатись про складнощі та успішні сторонни, з якими стикались вони  в процесі реалізації локальних ініціатив – це зовсім інше. І лише завдяки подібним виїздам до громад  можна отримати подібне уявлення», – первні учасники прес-туру та проекту «Успішні локальні громади».

Навчальний візит відбувся в рамках проекту “Успішні локальні громади”, який реалізують Фонд “Освіта для Демократії”, Наше Поділля та Точка Доступу, за сприяння Національного фонду в підтримку демократії.