Громадські активісти Донеччини та Луганщини можуть отримати до 130 тисяч гривень на проекти для громади

Розпочався прийом заявок на конкурс малих грантів для громадських організацій та ініціативних груп Донеччини та Луганщини. Про те, хто зможе взяти участь у конкурсі, які тематичні напрямки проектів є пріоритетними, розмір грантів, особливості оформлення заявок та як цей конкурс вплине на розвиток громадянського суспільства в регіоні можна буде дізнатись на прес-конференції 23 вересня в Краматорську.

«Ми сподіваємось, що конкурс спонукатиме активних людей долучатися до впровадження демократичних змін на місцевому рівні у Донецькій та Луганській областях. Крім того, важливим компонентом кожної заявки має бути співпраця з громадськими організаціями з інших регіонів, що сприятиме втіленню демократичних змін в країні», – зазначають організатори заходу Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України».

До участі у заході запрошені:
– регіональна координаторка проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» Донецької обласної організації ВГО «Комітет виборців України» Юлія Житінська;
– в.о.директора Департаменту інформації та внутрішньої політики Донецької ОДА Ігор Ставинога;
– позаштатний радник голови Донецької ОДА Костянтин Філенко.

Прес-конференція відбудеться 23 вересня (п’ятниця) об 11:30 за адресою: м.Краматорськ, пл.Миру, 2, Донецька обласна державна адміністрація, каб. 306.

Запрошуємо журналістів та громадських активістів регіону!

Довідка: Захід відбудеться в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив». У Донецькій та Луганській областях проект реалізовує Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України». Загальноукраїнське адміністрування здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні.

Детальніша інформація: +38 099 922 05 06 (Юлія)