Опубліковано український переклад посібника Колегії імені Теодора Гойса «Громадська дія власного приготування. Вступ до проектного менеджменту».

Посібник розробили тренери, керівники програм та колишні учасники Колегії імені Теодора Гойса. Він складається з семи розділів, у яких продемонстровано покрокове планування власної ініціативи, починаючи від розвитку ідеї та усвідомлення мотивації (що саме я хочу змінити? чому я хочу це зробити?) й завершуючи фандрайзингом та правилами фінансового звітування (наведено й невеличкий фінансовий глосарій).

Посібник написаний у неформальній інтонації у вигляді книжки рецептів, і буде корисний як початківцям, які вперше збираються змінити щось у власному оточенні, так і досвідченим проектним менеджерам, які знайдуть серед інструментів, поданих у посібнику, нові й корисні для себе.

Посібник «Громадська дія власного приготування» можна завантажити за посиланням: http://insha-osvita.org/trainers/publications. У цьому розділі на сайті «Іншої Освіти» ви зможете знайти інші цікаві посібники у вільному доступі.

Посібник виданий Колегією імені Теодора Гойса – програмою Фонду імені Роберта Боша і Спілки MitOst e.V., що підтримує молодих людей, які, будучи активними та відповідальними громадянами, хочуть брати участь у побудові суспільства. Адаптація та переклад українською були виконані за партнерства з тренерською групою «Інша Освіта». За підтримки Фонду імені Роберта Боша та Міністерства закордонних справ Німеччини.