Freedom House оголошує конкурс міні-грантів для союзників та союзниць ЛГБТ

Freedom House в Україні відкриває конкурс міні-грантів для союзників ЛГБТ+ в Україні, які у своїй діяльності відстоюють та просувають ідеї захисту прав людини без дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності.

Організація розгляне пропозиції, спрямовані на висвітлення прикладів підтримки ЛГБТ+ з боку союзників з різних суспільних груп та професій, зокрема, з кола дружніх вчителів, батьків, психологів, лікарів, журналістів, юристів, громадських та культурних діячів тощо. Перевага буде надаватися пропозиціям від активістів та ініціатив з міст та селищ у регіонах України. Згідно з умовами конкурсу чотири найсильніші пропозиції зі строком реалізації від двох місяців отримають підтримку – до $1000 (однієї тисячі доларів США) у гривневому еквіваленті. 

До участі ми запрошуємо союзників з числа підприємців, журналістів, освітян, лікарів, митців, громадських діячів, представників громадських організацій, активістів та всіх, хто прагне виразити свою підтримку та солідарність у відстоюванні прав ЛГБТ+ в Україні. Для подання заявки на отримання міні-гранту необхідно заповнити онлайн-форму.

Кінцевий термін — 20 березня 2020 року.

Критерії відбору:

  • Ви маєте досвід підтримки ЛГБТ+ в Україні (навіть незначний досвід стане перевагою)
  • Ваша ініціатива спрямована на підтримку та розширення кола союзників з певної професійної спільноти чи соціальної групи
  • Ви представляєте ініціативу чи організацію не з Києва
  • Ваша пропозиція має чітко сформульовану мету, орієнтовний бюджет до 1000 доларів у гривневому еквіваленті, а також кількісні та якісні результати, які ви очікуєте отримати

Проєктні пропозиції прийматимуться до 20 березня 2020 року. Для участі у конкурсі не обов’язково мати зареєстровану організацію. Перевага буде надаватися пропозиціям від активістів та ініціатив з міст та селищ у регіонах України. Мінімальна тривалість проєктів – 2 місяці.

Невичерпний перелік ініціатив, які отримували міні-грант від Freedom House у минулому: