Фахівців та підприємців із культурних та креативних індустрій запрошують на Інвестиційну ярмарку

30-31 березня у Львові Центру культурного менеджменту проводить Інвестиційну ярмарку культурних та креативних індустрій. Учасники зможуть представити свої проекти, познайомитись із потенційними партнерами, а також знайти можливості для розвитку свого бізнесу. Подія відбувається у межах проекту «Містки громадської активності» за фінансування Європейського Союзу.  

Сфера культурних індустрій лише розвивається і тому, за словами організаторів заходу, креативні люди потребують підтримки у своїх проектах. До цієї сфери відносять театральні та образотворчі види мистецтва, кінематограф, телебачення й радіо, музику, видавничу справу, комп’ютерні ігри, нові медіа, архітектуру, дизайн, моду, рекламу та інше.

У програмі заходу:

  • нетворкінг для підприємців, фахівців із креативних індустрій та організацій, які займаються підтримкою бізнесу;
  • презентації успішних бізнес-проектів у сфері культурних та креативних індустрій;
  • обговорення можливостей у сфері ККІ.

 

Участь у заході – безкоштовна. Відбір учасників та доповідачів здійснюється на конкурсних умовах та на основі заповненої реєстраційної форми. Ознайомитись із попередньою програмою та зареєструватись можна за посиланням.

Дедлайн для реєстрації ‒ 5 березня. Апліканти отримають відповіді 9 березня.

Щодо інформаційного та іншого партнерства організатори просять звертатись за електронною адресою [email protected].

Стежте за новинами на сторінці події у Фейсбук – https://www.facebook.com/events/341625222912695/ та на сайті проекту  – www.bridges.org.ua

Довідка:

Культурні та креативні індустрії ‒ це створення, виробництво та комерціалізація творчих змістів, які є нематеріальними і культурними за своєю природою.

Інвестиційна ярмарка культурних та креативних індустрій ‒ компонент проекту «Містки громадської активності». Проект фінансують Європейський Союз, Національний фонд підтримки демократії США та Польсько-Американський Фонд Свободи. Проект реалізують громадська організація «Центр культурного менеджменту» (Львів) у партнерстві з Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро), Українською бібліотечною асоціацією (Київ) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава).