Друзі за Збручем. Майстер-класи про медіа

Школа журналістики Українського католицького університету запрошує студентів із північних, південних, центральних і східних областей України долучитись до проекту «Друзі за Збручем». Це нагода відвідати безкоштовні майстер-класи провідних медійників України та світу у Львові. Набір триватиме до 3 вересня 2016 року.

Запрошуються молоді люди, що цікавляться сучасними медіями, на майстер-класи у Львові.

Фінансова допомога проекту mymedia.org.ua та Фонду розвитку українських ЗМІ Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні дає змогу оплачувати проїзд, житло й добові для наших гостей. Окрім участі у майстер-класі, гості матимуть нагоду познайомитись із середовищем Українського католицького університету, поспілкуватись із студентами й викладачами Школи журналістики УКУ та, звісно ж, насолодитися перебуванням у Львові

Щоб долучитись до проекту, надішліть на електронну адресу [email protected].

1) резюме або коротку інформацію про себе (не забудьте контакти!)

2) стислу мотивацію: чому вам цікаво й потрібно бути одним із «Друзів за Збручем»

3) побажання: кого з українських та зарубіжних медійників ви хотіли би послухати (не бійтеся мріяти!)

Участь у проекті можуть брати студенти будь-яких спеціальностей із усіх областей України, крім Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Волинської, Рівненської та Хмельницької областей. Нагадуємо: Крим, Донецька і Луганська області – це Україна!

Ми не вимагаємо досвіду в журналістиці: бажання бути журналістом і навчитись працювати за найвищими стандартами – єдина обов’язкова умова.

Чекаємо на ваші заявки до 3 вересня 2016 року включно. Добір учасників, запрошених на кожен захід, відбуватиметься на конкурсних засадах відповідно до мотивації та спеціалізації кандидатів.  Перший майстер-клас нового сезону «Друзів за Збручем» запланований на середину вересня.

Відеозаписи майстер-класів можна переглянути на сайті Школи журналістики УКУ. Дивіться також звіти про попередній сезон проекту:

Друзі за Збручем-3: перша половина

Друзі за Збручем-3: друга половина

Увага! Для участі в проекті вам необхідно бути або стати користувачем соціальної мережі Facebook, оскільки остаточний відбір та комунікація з учасниками майстер-класів відбувається саме там.