Чернігівців запрошують на тренінг “Ефективна робота команди та партнерство в громадській сфері”

Громадська Спілка “Громадські ініціативи України” та Чернігівський “Освітній центр “Ініціатива” запрошують громадських активістів  до участі у тренінгу «Як ефективно працювати командою у своїй організації та вибудовувати партнерство з іншими ГО».

Під час тренінгу будуть розкриті наступні теми:

–           робота в команді та спільна мотивація

–           подолання конфліктів в середині спільноти

–           співпраця між організаціями

Навчання проводитимуть тренери ГО «Товариство Лева»

Захід відбудеться 15 – 16 грудня   2018 року в місті Чернігів

Заявки на участь приймаються до 10 грудня   – для цього необхідно заповнити цю невелику анкету онлайн.

Цей тренінг стане логічним продовженням відкритого простору, який відбувся наприкінці вересня у Чернігові і на якому громадські  активісти з усієї області визначали найголовніші напрями діяльності та сформулювали запит на навчання.

До участі у тренінгу  запрошуються громадські організації, ініціативні групи, які діють на місцевому рівні, активісти Чернігівський області.

Організатори забезпечують харчування протягом заходу, а також повернення грошей за квитки та проживання для учасників з інших населених пунктів області (при потребі).

Захід відбудеться у рамках проекту Спілки “Громадські ініціативи України” “Ефективна регіональна модель взаємодії НГО”, що фінансується Національним фондом підтримки демократії (NED) та за сприяння Чернігівського центру розвитку  місцевого самоврядування.