Спільними зусиллями впроваджувати зміни: активістів Чернігівської області запрошують до участі у “відкритому просторі”

29-30 вересня у Чернігові відбуватиметься дводенний захід у форматі “відкритого простору” під назвою “Зміни на місцях: що ми можемо робити спільно?”

До участі у заході запрошуються представники громадських організацій, ініціативних груп та громадські активісти, які діють на місцевому рівні у локальних громадах Чернігівської області та працюють, зокрема, у сфері екології, місцевого розвитку, урбаністики, роботи з дітьми і молоддю, соціальних ініціатив, захисту тварин, культурні товариства та організації національних меншин тощо.

Формат “відкритого простору” передбачає багато неформального спілкування між учасниками заходу. Що в нас спільного, а що відмінного? Які ми маємо спільні інтереси? Чи можемо бути корисними один одному? Які ресурси та можливості ми вже маємо, а яких ще потребуємо? Це далеко не вичерпний перелік питань, відповіді на які будуть шукати учасники заходу.

До того ж, організатори планують, що протягом заходу учасники встигнуть розглянути приклади власних успішних та неуспішних випадків взаємодії місцевих ініціатив. А окрема частина відкритого простору буде присвячена розгляду можливостей для спільної роботи громадських активістів області, а також пошуку відповідей на питання, що стримує співпрацю організацій Чернігівщини один із одним та якими мали би бути спільні проекти.

Захід відбудеться у рамках проекту “Ефективна регіональна модель взаємодії НГО”, який втілює Спілка “Громадські ініціативи України” за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED). Захід проводиться за сприяння Чернігівського освітнього центру “Ініціатива”.

Відкритий простір відбудеться 29-30 вересня 2018 року. Місце проведення: “Освітній дім прав людини – Чернігів”,  с. Количівка, провулок Луговий, 1 Г. Початок заходу 29 вересня о 10.30.

Організатори забезпечують учасників відкритого простору харчуванням протягом заходу, а також здійснюють повернення коштів за квитки та при потребі забезпечують проживання для учасників заходу із інших населених пунктів області.

Захід відкритий для представників ЗМІ та громадських активістів.

Детальніше про подію – за посиланням https://www.facebook.com/events/967567273441329/.

 

Контактна інформація:

Павло Пущенко

Тел.: (063) 478-55-62

Facebook: https://www.facebook.com/pavlo.pushchenko

e-mail: [email protected]