Шоу-кейс «ЛуцькArt»

26 листопада в Луцьку за підтримки Спілки “Громадські ініціативи України” відбувся ярмарок організацій, що працюють в сфері культури. Захід пройшов в цікавому форматі  шоу-кейс «ЛуцькArt» та став закликом до об’єднання незалежних мистецьких утворень і окремих митців.

У програмі взяли участь: «CarlosBandos», Мікаель Гюлазян, «CoolBoysBand», «Дайте спокій», Галина Конах, театр «ГаРмИдЕр», дитяча театральна студія «ДогориДриґом», анімаційна студія «Imago», ГО «Рукотвори», художниця Марічка Островська, відомий бард-піаніст, композитор Сергій Шишкін та інші.

Це був перший подібний захід такого формату в місті, що об’єднав митців із різних напрямків та культурних середовищ. Фактично це був діалог між мистецькими об’єднаннями та глядачами, який показав, що культура є важливою для містян і подібні заходи варто проводити і в майбутньому.

Захід носив некомерційний характер та був організований партнерами Спілки«Громадські ініціативи України» в Луцьку  – громадською організацією «Принцип» за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED), США.

#ЛуцькАРТ #ЛуцькART #ЛуцькАрт