Для громадських активістів та представників місцевого самоврядування Донеччини відбудеться вебінар «Стратегія розвитку громадянського суспільства: перспективи та вікна можливостей». Та, оскільки процес створення регіональних цільових програм розвитку громадянського суспільства відбувається по всій Україні, інформація може бути цікава й активістам з інших регіонів.
Запрошуємо до участі представників ініціативних груп, організацій громадянського суспільства (ОГС) та органів місцевого самоврядування (ОМС) як з Донецької області, так і з інших регіонів. Головною метою вебінару є розповісти громадським активістам про основні напрямки Стратегії розвитку громадянського суспільства та необхідності участі ОГС у процесі реалізації Стратегії на місцевому рівні.
Вебінар «Стратегія розвитку громадянського суспільства: перспективи та вікна можливостей» відбудеться у середу, 12 жовтня о 16:00. Навчатиме громадських активістів виконавчий директор Творчого центру ТЦК Володимир Купрій. Захід проходитиме за технічної підтримки Ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» (ІСАР «Єднання»).
Для участі необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням. Дедлайн для заповнення – 12:00 12 жовтня 2016 року. Зареєстровані учасники отримають посилання за яким відбуватиметься вебінар на вказані під час реєстрації e-mail’и напередодні заходу.
Довідково: 26 лютого 2016 року вийшов Указ Президента України №68/2016 «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні», в якому очільник держави представив Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки. На основі цього документу кожна область має запропонувати Комплексну програму розвитку громадянського суспільства. 27 квітня в Клубі Кабінету Міністрів у Києві відбулось Громадське обговорення пропозицій до плану заходів на 2016 рік щодо реалізації Національної Стратегії Сприяння Розвитку громадянського суспільства України. Після чого обговорення розпочалося в регіонах.
Маючи вагомий та унікальний досвід у створенні подібних документів на Донеччині до активної роботи взялися експерти Донецької обласної організації «Комітет виборців України». Аналітики організації створили електронну форму, через яку усі бажаючі впродовж кількох місяців могли вносити свої пропозиції, що згодом знайшли відображення у проекті Програми. Керівника напрямку «Розвиток потенціалу громадянського суспільства» ДОО КВУ Світлану Ткаченко громадськість обрала заступником голови Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства. Впродовж червня та липня на Донеччині відбулося 10 інформаційних сесій в різних містах Донеччини. Усі ці заходи проводили експерти Донецької обласної організації «Комітет виборців України» за сприяння Донецької обласної адміністрації, органів місцевого самоврядування та фінансової підтримки Програми розвитку ООН.