«Київський діалог» розпочинає навчальну програму з інструментів громадської участі для представників громадськості, влади і бізнесу для міст та містечок Черкащини і Львівщини.
Запрошуємо команди до участі у спеціально розробленій модульній програмі (модуль складається з трьох дводенних семінарів), під час яких досвідчені тренери/ки навчатимуть учасників/ць основам партисипації (громадської участі), комунікаціям, фандрайзингу, формуванню команди, ефективному лідерству та адвокації, написанню проектів і їх промоції та реалізації.
Мета навчання – розвинути співпрацю та навчити представників влади, громадськості та бізнесу інструментам громадської участі.
При взаємодії трьох груп – влади, громади та бізнесу – можлива ефективна співпраця для розвитку міста. Це як ніколи актуально сьогодні, коли децентралізація є незворотним процесом, гроші з податків залишаються у місцевих бюджетах, а мешканці отримують можливість впливати на розвиток міста.
Саме для підтримки активних людей, які бажають навчитися ефективній співпраці заради спільного результату, КИЇВСЬКИЙ ДІАЛОГ запускає навчальну програму для команд з малих міст, головним завданням якої є досягнення сталих результатів від співпраці громади, влади і бізнесу.
Участь в навчанні можуть взяти команди від міст, які пройдуть конкурсний відбір на підставі поданих ними заявок. Завданням кожної команди є ефективне вирішення обраної проблеми у своєму місті зі залученням представників громади, місцевої влади та бізнесу.
До участі у конкурсі допускаються команди з 6 учасників, серед яких по 2 представники громади (бізнес, молодь, церква), влади (працівники міської ради і депутати) та громадських організацій.
ЩО ПРОПОНУЄ ПРОЕКТ КИЇВСЬКИЙ ДІАЛОГ КОМАНДАМ?
- Пройти безоплатне навчання за унікальною 2-х модульною навчальною програмою з розвитку практик співпраці та громадської участі.
- Відвідати мережування Київського діалогу у Черкасах та Львові.
Мережування – це зручний формат обміну досвідом між учасниками з різних міст, на якому за короткий час можна зав’язати партнерства, згенерувати ідеї, познайомитись з практикою міського розвитку. Методичну підтримку заходу надаватимуть німецькі експерти.
- Взяти участь в конкурсі міні-грантових проектів і отримати фінансову підтримку для роботи над розв’язанням обраної проблеми.
- Взяти участь в щорічній конференції проекту «Київський діалог» у Києві.
- Відвідати Німеччину для вивчення закордонного досвіду розвитку співпраці між владою, бізнесом і громадою в малих містах.
Форма для реєстрації команд з Черкащини доступна за посиланням.
Форма для реєстрації команд з Львівщини доступна тут.
Контакти у Черкасах: Тетяна Кавальчук, Інна Наливайко, [email protected].
Контакти у Львові: Станіслав Безушко, Христина Луців, [email protected].
Кінцевий термін подачі заявок від міських команд – 23 травня 2019 року включно.
Джерело: prostir.ua