Чеська громадська організація «NESEHNUTÍ» в партнерстві з Учбово-методичним центром захисту прав людини в рамках програми «Шлях ініціативи» продовжує конкурс мікрогрантів на підтримку громадських кампаній в Кіровоградській, Миколаївській та Херсонській областях. Дедлайн – 12 лютого 2018 року.
Хто може отримати підтримку?
Неурядові некомерційні громадські організації, незалежні засоби масової інформації та неформальні об’єднання, місцеві асоціації та спілки, які територіально знаходяться в Херсонській, Миколаївській та Кіровоградській областях. Допомога не надається політичним партіям та їх формальним і неформальним філіям.
Основні напрямки, які підтримує програма:
- Вільний доступ до інформації;
- Незалежна преса;
- Захист навколишнього середовища, природи або прав тварин;
- Рівні права чоловіків і жінок;
- Участь громадськості в прийнятті рішень.
Інші можливі теми – захист прав людини (зокрема громадянські та соціальні права), захист прав меншин і малозабезпечених верств населення.
Яку підтримку можна отримати?
Відібрані групи та ініціативи візьмуть участь в тренінгах чеських спеціалістів та з їх допомогою зможуть перетворити свої ідеї на реальні кампаній громадської дії.
«NESEHNUTÍ» відшкодують всі витрати, пов’язані з участю в тренінгах (проїзд, харчування та проживання (за необхідності). Додатково ініціативи отримають фінансову допомогу на реалізацію кампаній в розмірі до 40.000 гривень і також регулярні консультації від іноземних експертів скайпом, електронною поштою та через особисте спілкування.
Які ідеї, кампанії та ініціативи можуть брати участь?
Тільки ті, на основі яких можна побудувати громадську кампанію, найбільш важливою частиною якої є мобілізація певної частини населення з метою конкретних змін і результатів.
Які заявки НЕ підходять?
Одноразові соціальні заходи, просвітницькі та загальноосвітні кампанії, лекції, семінари, створення інформаційних матеріалів та інші активності, які не ставлять собі за мету конкретні системні зміни.
Основні дати:
- 12 лютого 2018 року – останній термін прийому ваших анкет-заявок (пропозиції, що надійшли після дедлайну, розглдатися не будуть).
- Кінець лютого – початок березня 2018 – зустрічі з обраними кандидатами (участь у цій зустрічі ще не є гарантією остаточної підтримки вашої ініціативи)
- Березень 2018 – тренінг, де ви будете складати докладні плани громадьских кампаній за допомогою експерта. Присутність на цьому тренінгу є обовязковою умовою подальшої підтримки ініціативи (3-4 учасники від кожної з обраних ініціатив).
- Квітень – грудень 2018 – фактична реалізація громадських кампаній.
- Липень 2018 – семінар, на якому оцінюватимуться проміжні результати реалізації кампанії та на їх основі буде зроблено актуалізацію плану кампаній.
- Листопад 2018 – моніторингові зустрічі, оцінка реалізації кампанії.
Подавайте ваші заявки до 12 лютого 2018 року на електронну пошту [email protected]
Форму заявки можна завантажити за цим посиланням, а також на сайті
За більш детальною інформацією звертайтеся [email protected], [email protected].
Проект реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської республіки в рамках програми “Трансформаційної співпраці” (“TRANSITION”)
Джерело: http://prostir.ua
Доброго дня! У якомі місті будуть проходити зустрічі з кандидатами та тренінги і чи можна взнати конкретні дати по березню? Дякую!
Доброго дня! краще напряму писати організаторам на пошту [email protected], [email protected].