portrait of middle aged woman shouting using megaphone over red background

Україні необхідний закон про захист викривачів, який би гарантував анонімність особам, що повідомляють про правопорушення, запроваджував механізм досудового захисту викривачів та гарантував захист від репресій. Transparency International Україна разом з Міждисциплінарним науково-освітнім центром ACREC на базі Києво-Могилянської академії запрошує відвідати лекцію, присвячену захисту викривачів та необхідності запровадження відповідного закону. На заході також буде обговорено нюанси пропонованого законопроекту, шляхи формування захищених каналів повідомлення про правопорушення, встановлення права повідомляти суспільно необхідну інформацію медіа, неурядовим організаціям, у парламентські комітети чи комісії.

Лекція та обговорення відбудуться 14 вересня о 19.00 за адресою: вул. Іллінська, 9, вхід зі сторони вулиці Волоська, 8/5, літній майданчик Кмарт Ярд у рамках Антикорупційного Хабу.

Спікери:

  • Оксана Нестеренко, громадський діяч, експерт з питань захисту викривачів, співавтор законопроекту про захист викривачів;
  • Олександр Калітенко, старший аналітик Transparency International Україна.

Запрошуємо на лекцію журналістів, представників громадськості, а також усіх, кому не байдужа тема викорінення корупції в Україні.

Для участі у заході просимо зареєструватися за посиланням: http://bit.ly/2ccqSL9