10-й ювілейний Конгрес транскордонної співпраці Люблін 2021

5-10 жовтня 2021 в Любліні та у віртуальному просторі відбудеться Конгрес транскордонної співпраці 2021. Ключова тема Конгресу цього року — “Місто та регіон 2030”. Головні дебати стосуватимуться залучення мешканців до процесу прийняття спільних рішень щодо організації міського простору, ролі місцевого самоврядування у підтримці сучасного підприємництва та функціонування місцевої демократії, засобів масової інформації та культурного сектору в постпандемічній реальності. Люблін – це майбутня Молодіжна столиця Європи, тому під час Конгресу розглядатимуться питання врахування бачення дітей та молоді під час розробки місцевих стратегій та політик.

Заходи Конгресу будуть організовані у співпраці з польськими та іноземними партнерами за участю представників місцевого самоврядування, депутатів, експертів, лідерів громадських організацій. Панелі та майстер-класи будуть доповнені навчальними візитами в установах, діяльність яких пов’язана з тематикою панелей. Під час Конгресу відбудеться також Форум партнерів, метою якого є створення простору для спілкування та обміну досвідом між організаціями, що шукають міжнародних партнерів, а також – Біржа грантодавців, де будуть представлені можливості отримання підтримки в рамках окремих грантових програм.

Цього року Конгрес відбудеться у гібридному форматі, а для всіх учасників, які беруть участь у заході стаціонарно та онлайн, буде забезпечено синхронний переклад на польську, англійську та російську мови.

Безкоштовна реєстрація та детальна програма заходу доступна на сайті www.kongres.lublin.eu. Додаткову інформацію можна отримати за електронною адресою: [email protected] та за номерами телефонів Організаційного бюро: +48 81 4666631 та 32.