Стажування молодіжних лідерів у міськвиконкомі
23 листопада стартував щорічний проект «Стажування молодіжних лідерів у виконкомі Кременчуцької міської ради». Організатори та учасники заходу поділилися з нами своїми враженнями та спостереженнями.
Даний проект проходить у нашому місті вже вчетверте, завдяки роботі Молодіжного Парламенту Кременчука, Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій та відділу у справах сім’ї та молоді. Триватиме він два тижні, на протязі яких за роботою посадовців міста будуть спостерігати біля 25 активістів студентського та учнівського самоврядування. Стажери матимуть змогу поспілкуватися з представниками органів місцевої влади, перейняти у них досвід, отримати відповіді на питання, які їх турбують та взяти участь у роботі сесії Кременчуцької міської ради.
- Метою даного заходу є ознайомлення молоді з роботою органів місцевого самоврядування зсередини. Адже усі ми маємо досить розпливчате уявлення про їхню діяльність з газет та місцевих пліток. Куди краще самому побачити все та спробувати. – розповідає Катерина Долецька, голова Молодіжного Парламенту Кременчука. – Для того, щоб потрапити до проекту потрібно було заповнити відповідну анкету і доставити її до приміщень Молодіжного Парламенту або міськвиконкому. Втім, бажаючих було дуже багато, а кількість місць – обмежена. Тому участь взяли ті, хто зміг максимально чітко викласти у анкеті мотивацію свого перебування на стажуванні. Адже робиться все це для того, щоб молодь могла визначитися зі своїм майбутнім, відчути, чи захочуть вони надалі займатися чимсь подібним.
У цьому році організатори ведуть переговори з міськвиконкомом, щоб найстаранніших учасників стажування занесли до кадрового резерву на ті місця, де вони стажувалися.
- Мені пощастило стажуватися у В. Хоменка. – розповідає Аліса Чичерова, учасниця проекту. – З ним дуже цікаво працювати. Він багато розповідає про проблеми нашого міста. Пояснює різноманітні ситуації. До речі, сьомого числа день місцевого самоврядування. То ж, будемо вітати тих, хто вчить нас і не шкодує на це ані власного часу, ані сил.
За словами учасників стажування, в день вони витрачають до трьох годин на роботу у міськвиконкомі. То ж, навчанню це аж ніяк не заважає. Втім, у кожного по різному: залежить від бажань як представників відділів, так і самих стажерів.
Дарія Квач




Leave your response!