Бібліотека

Періодичні видання від провідних НУО України. Посібники. Брошури…

Конкурси

конкурси, стипендії, грантові програми для громадських організацій та ініціативних груп

Можливості

Все для активістів,що шукають можливості розвитку локальних громадських організацій

новини мережі

новини про мережу «Громадські ініціативи України», партнерів мережі. Все що нового відбувається, читайте в цьому розділі

фестивалі

інформація про партнерські до мережі фестивалі. Відпочиваємо разом!

Home » Можливості, Новини

СПІЛКА ІНІЦІАТИВНОЇ МОЛОДІ ВЛАШТОВУЄ РЕВОЛЮЦІЮ У НАВЧАЛЬНИХ ПРОЕКТАХ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Submitted by Світлана Пищита on понеділок, 15 Червень 2009No Comment

simЦього літа українських студентів очікує справжня революція у сфері навчання та розвитку. А все тому, що СІМ організовує та проводить серію Літніх школ для студентів та молоді. Отже, вашій увазі пропонуються: Літня школа молодіжних ЗМІ та сучасної журналістики (11-17 липня), Літня школа студентського самоврядування (19-25 липня) та Школа молодих тренерів «СІМ» – «Псі-Поліс» (16-22 серпня).

Чому революція? Тому, що таких навчальних програм для студентів ще ніхто не робив. СІМ пропонує комплексні 7-денні програми навчання та розвитку, у яких є місце веселому та здоровому відпочинку, цікавому та розвиваючому навчанню у тренінговій формі, спілкуванню із успішними людьми та розробці особистої програми розвитку на наступний рік.

Колись, у 2005 році, СІМ однією з перших серед українських молодіжок почала проводити тренінги зі студентського самоврядування та зі студентської преси. За 4 роки Україна збагатилася випускниками наших навчальних проектів. Вони працюють успішними менеджерами, фінансовими аналітиками, головними редакторами, ПР-директорами, депутатами різних рівнів, бізнес-тренерами.

Зараз ми бачимо,

 
 

що в Україні дуже багато навчальних проектів для студентів: від одноденних тренінгів до Шкіл лідерства. І так само, як 4 роки тому – СІМ знову попереду і знову пропонує новий формат – комплексні навчальні проекти.

У цих проектів є спільні особливості. По-перше, це висока якість навчання: наприклад, на кожні 10 учасників проекту – тренер. Усі учасники ще до початку Школи обирають собі профіль навчання і наступні 6 днів навчаються за цим профілем у сталих групах із постійно присутнім тренером-координатором. А ще, велика кількість сюрпризів та спеціальних навчальних заходів: рольові СІМуляційні ігри, open-space, баркемпи, зустрічі з успішними практиками.

Разом з тим – кожен з проектів – особливий.

Школа молодіжних ЗМІ допоможе усім, хто робить молодіжні та студентські ЗМІ робити їх краще та заробляти на цьому. А тим, хто просто цікавиться журналістикою, чи, навпаки, так багато практикує, що вже набридло, Школа дасть можливість подивитись на журналістику з іншого боку. Автор Школи – Олександр Корнієнко, єдиний в Україні соціальний тренер із досвідом управління всеукраїнським ЗМІ.

Школа студентського самоврядування – для молодих лідерів ОСС, хто тільки починає свій шлях у студрадах. Учасники розвинуть лідерські якості, навчаться бути більш впевненими та ефективними керівниками та менеджерами своїх організацій. У програмі Школи як класика тренінгів по студсамоврядуванню (проектна робота, взаємодія з адміністрацією, фандрайзинг, менеджмент ОСС, інформаційна та PR-робота зі студентами),  так і нові цікаві навчальні програми. Головний експерт Школи – Артем Михайлюк, автор першого в Україні посібника зі студентського самоврядування «Студентське самоврядування для чайників» та співавтор рольової гри «СІМуляція».

Школа молодих тренерів «СІМ»-«Псі-Поліс» – найбільш успішний проект СІМ минулого року, що відбувся у партнерстві з Молодіжним соціально-психологічним центром «Псі-Поліс». З учасників минулорічної Школи вийшло 12 тренерів, які вже рік успішно практикують як соціальні та бізнес-тренери. Цього року головна мета незмінна – підготувати молодих тренерів. Наша найбільша гордість – майстер-тренери Школи: майстер-тренер Вісбаденської академії (Німеччина) Юрій Кравченко, програмний директор проекту «Псі-Зон» Зумрад Азімова, бізнес-тренер та тютор навчальних програм для менеджерів Денис Дубравін.

Школа молодіжних ЗМІ та Школа студентського самоврядування проходитимуть у спеціально створеному разом з клубом KAVA наметовому таборі «Улітку». Ми вивчили досвід проведення Шкіл за минулі 5 років та розробили спеціальні умови для якісного навчання та розвитку. Формат шкіл: 6-8 годин на день навчання – решта відпочинок.

Школа молодих тренерів «СІМ»-«Псі-Поліс» відбудеться у Севастополі.

Запрошуємо до участі у наших проектах. Подробиці: http://sim.org.ua.

 

Контакти:

Школа молодіжних ЗМІ: Олександр Корнієнко, 80679693860, sashko@sim.org.ua, http://vkontakte.ru/club10150784

Школа студентського самоврядування: Анна Товстуха 80662804943, 80936634935, OSS@sim.org.ua, http://vkontakte.ru/club10198430

Школа молодих тренерів «СІМ»-«Псі-Поліс»: Гала Качур, 80669100168, trener@sim.org.ua, http://vkontakte.ru/club9886105

Leave your response!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.